Avanpremieră, premieră și filme pentru toate gusturile la Happy Cinema Buzău

 Vineri, 14 Decembrie
12:00 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:20 Moromeții 2 – Dramă, AP12
13:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:40 Creed II – Dramă, AP12
15:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, 3D, AP12
15:40 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
17:20 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
17:40 Racetime (dub) 3D – Animație,3D, Premieră, AG
17:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventuri, 3D, AG
19:30 Robin Hood – Acțiune, AP12
19:40 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
20:00 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
22:00 Robin Hood – Acțiune, AP12
22:10 The Possession of Hannah Grace – Horror, N15
22:20 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12

Sâmbătă, 15 Decembrie
10:40 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:20 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
11:50 Moromeții 2 – Dramă, AP12
12:40 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Creed II – Dramă, AP12
14:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, 3D, AP12
15:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:50 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
17:00 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventuri, 3D, AG
18:50 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:10 Robin Hood – Acțiune, AP12
19:50 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
21:30 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:40 Robin Hood – Acțiune, AP12
22:00 The Possession of Hannah Grace – Horror, N15

Duminică, 16 Decembrie
10:40 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:20 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
11:50 Moromeții 2 – Dramă, AP12
12:40 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Creed II – Dramă, AP12
14:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, 3D, AP12
15:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:50 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
17:00 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventuri, 3D, AG
18:50 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:10 Robin Hood – Acțiune, AP12
19:50 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
21:30 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:40 Robin Hood – Acțiune, AP12
22:00 The Possession of Hannah Grace – Horror, N15

Luni, 17 Decembrie
12:10 Moromeții 2 – Dramă, AP12
12:40 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:30 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
14:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, 3D, AP12
15:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:40 Robin Hood – Acțiune, AP12
17:00 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:40 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
18:50 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Overlord – Acțiune, Last Chance, N15
19:50 Peppermint – Acțiune, Last Chance, AP12
21:30 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:40 Robin Hood – Acțiune, AP12
22:00 The Possession of Hannah Grace – Horror, N15

Marți, 18 Decembrie
12:40 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:50 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:00 Creed II – Dramă, AP12
14:30 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, 3D, AP12
16:30 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:50 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
17:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventuri, 3D, AG
18:20 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:00 Robin Hood – Acțiune, AP12
19:50 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
21:00 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:30 Robin Hood – Acțiune, AP12
22:00 The Possession of Hannah Grace – Horror, N15

Miercuri, 19 Decembrie
12:10 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Moromeții 2 – Dramă, AP12
13:20 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, 3D, AP12
14:40 Creed II – Dramă, AP12
15:10 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
17:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventuri, 3D, AG
17:10 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:20 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
19:00 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
19:30 Robin Hood – Acțiune, AP12
21:30 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, Avanpremieră, AP12
21:40 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
22:00 Robin Hood – Acțiune, AP12

Joi, 20 Decembrie
12:10 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Moromeții 2 – Dramă, AP12
13:20 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, 3D, AP12
14:40 Creed II – Dramă, AP12
15:10 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
17:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventuri, 3D, AG
17:10 Racetime (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:20 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
19:00 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Second Act – Comedie, Premieră, AP12
19:30 Robin Hood – Acțiune, AP12
21:30 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, Avanpremieră, AP12
21:40 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, AP12
22:00 Robin Hood – Acțiune, AP12

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE: