Avanpremierele de la Happy Cinema Buzău

Vineri, 18 Ianuarie
12:20 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:20 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
14:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:40 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:00 Papillon – Crimă, Premieră, N15
17:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
19:10 Glass – Dramă, Premieră, N15
19:30 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:50 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
22:00 Papillon – Crimă, Premieră, N15
22:10 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
22:20 The Upside – Comedie, AP12

Sâmbătă, 19 Ianuarie
10:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:10 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
12:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:40 Papillon – Crimă, Premieră, N15
14:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:30 The Upside – Comedie, AP12
16:50 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
19:00 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
19:20 Glass – Dramă, Premieră, N15
19:40 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:30 Papillon – Crimă, Premieră, N15
22:00 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
22:10 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12

Duminică, 20 Ianuarie
10:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:10 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
12:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:40 Papillon – Crimă, Premieră, N15
14:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:30 The Upside – Comedie, AP12
16:50 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
19:00 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
19:20 Glass – Dramă, Premieră, N15
19:40 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:30 Papillon – Crimă, Premieră, N15
22:00 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
22:10 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12

Luni, 21 Ianuarie
12:10 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:00 Papillon – Crimă, Premieră, N15
14:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:10 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
16:50 The Upside – Comedie, AP12
17:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
19:00 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:10 Creed II – Dramă, Last Chance, AP12
19:30 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
21:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, Last Chance, AP12
21:50 Glass – Dramă, Premieră, N15
22:00 Papillon – Crimă, Premieră, N15

Marţi, 22 Ianuarie
12:30 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:40 Papillon – Crimă, Premieră, N15
14:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:30 The Upside – Comedie, AP12
16:50 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
19:00 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
19:20 Glass – Dramă, Premieră, N15
19:40 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:30 Papillon – Crimă, Premieră, N15
22:00 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
22:10 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12

Miercuri, 23 Ianuarie
12:30 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:30 The Upside – Comedie, AP12
14:35 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:00 Papillon – Crimă, Premieră, N15
16:50 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:00 Drumul unui câine către casă – Dramă, Avanpremieră, AG
18:50 Mary regina Scoției – Biografic, Avanpremieră, AP12
19:10 Glass – Dramă, Premieră, N15
19:20 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:30 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
21:50 Capcana – Acțiune, Avanpremieră, N15
22:10 Papillon – Crimă, Premieră, N15

Joi, 24 Ianuarie
10:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:50 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
11:10 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
12:20 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:40 The Upside – Comedie, AP12
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:15 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:10 Papillon – Crimă, Premieră, N15
16:40 Bumblebee 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:10 Drumul unui câine către casă – Dramă, Avanpremieră, AG
19:00 Mary regina Scoției – Biografic, Avanpremieră, AP12
19:10 Aquaman 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Glass – Dramă, Premieră, N15
21:40 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
22:00 Capcana – Acțiune, Avanpremieră, N15
22:10 Papillon – Crimă, Premieră, N15

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE: