Filmele de la Happy Cinema Buzău

Vineri, 30 Noiembrie
10:30 Elliot: O poveste de Crăciun (dub) – Animație, AG
11:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:20 Smallfoot (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:30 Elliot: O poveste de Crăciun (dub) – Animație, AG
13:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:30 Smallfoot (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:30 Bohemian Rhapsody – Biografic, AP12
15:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:40 Moromeții 2 – Dramă, AP12
17:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
17:20 Moromeții 2 – Dramă, AP12
18:00 The Possession of Hannah Grace – Horror, Premieră, N15
19:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
19:40 Creed II – Dramă, AP12
20:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
22:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
22:10 Creed II – Dramă, AP12
22:20 Widows – Crimă, N15

Sâmbătă, 1 Decembrie
10:20 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:00 Smallfoot (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:40 Elliot: O poveste de Crăciun (dub) – Animație, AG
12:20 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Moromeții 2 – Dramă, AP12
13:40 Creed II – Dramă, AP12
14:20 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
15:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
16:20 Moromeții 2 – Dramă, AP12
17:10 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
18:00 The Possession of Hannah Grace – Horror, Premieră, N15
18:40 Creed II – Dramă, AP12
19:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
20:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
21:20 Creed II – Dramă, AP12
22:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
22:10 Widows – Crimă, N15

Duminică, 2 Decembrie
10:20 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:10 Smallfoot (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:40 Elliot: O poveste de Crăciun (dub) – Animație, AG
12:20 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:20 Moromeții 2 – Dramă, AP12
13:40 Creed II – Dramă, AP12
14:20 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
15:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
16:20 Moromeții 2 – Dramă, AP12
17:30 Tărâmul Înghețat – Teatru, Premieră, AG
17:50 The Possession of Hannah Grace – Horror, Premieră, N15
18:40 Creed II – Dramă, AP12
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
19:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
21:20 Creed II – Dramă, AP12
21:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
22:00 Widows – Crimă, N15

Luni, 3 Decembrie
12:00 Elliot: O poveste de Crăciun (dub) – Animație, AG
12:20 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:00 Moromeții 2 – Dramă, AP12
14:00 Creed II – Dramă, AP12
14:20 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
15:20 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
16:40 Moromeții 2 – Dramă, AP12
17:05 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
17:30 The Possession of Hannah Grace – Horror, Premieră, N15
19:00 The Night Eats the World – Horror, Last Chance, N15
19:30 Mile 22 – Acțiune, Last Chance, N15
19:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
21:10 Creed II – Dramă, AP12
21:40 Widows – Crimă, N15
22:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG

Marţi, 4 Decembrie
12:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:50 Moromeții 2 – Dramă, AP12
13:30 Creed II – Dramă, AP12
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
15:20 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
16:10 Moromeții 2 – Dramă, AP12
16:50 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
17:50 The Possession of Hannah Grace – Horror, Premieră, N15
18:30 Creed II – Dramă, AP12
18:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
19:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
21:10 Creed II – Dramă, AP12
21:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
22:00 Widows – Crimă, N15

Miercuri, 5 Decembrie
12:00 Elliot: O poveste de Crăciun (dub) – Animație, AG
12:30 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:50 Smallfoot (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:00 Creed II – Dramă, AP12
14:30 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
15:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:40 The Possession of Hannah Grace – Horror, Premieră, N15
16:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
17:10 Moromeții 2 – Dramă, AP12
18:40 Robin Hood – Acțiune, Avanpremieră, AP12
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
19:30 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
21:10 Creed II – Dramă, AP12
21:40 Widows – Crimă, N15
21:50 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Avanpremieră, AP12

Joi, 6 Decembrie
12:00 Elliot: O poveste de Crăciun (dub) – Animație, AG
12:30 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:50 Smallfoot (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:00 Creed II – Dramă, AP12
14:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
15:00 Grinch (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:40 The Possession of Hannah Grace – Horror, Premieră, N15
16:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
17:10 Moromeții 2 – Dramă, AP12
18:40 Robin Hood – Acțiune, Avanpremieră, AP12
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
19:30 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, Premieră, AG
21:10 Creed II – Dramă, AP12
21:40 Widows – Crimă, N15
21:50 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Avanpremieră, AP12

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE:
Close