Filmele de la Happy Cinema Buzău

Vineri,1 Februarie
12:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
12:30 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, AG
13:00 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
14:10 Ralph rupe netu (dub) 3D – Animaţie, AG
14:40 Familie de-a gata – Comedie, AP12
15:30 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
16:50 Aquaman 3D – Fantastic, AP12
17:10 The Upside – Comedie, AP12
17:50 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
19:40 Calmul dinaintea furtunii – Thriller, Premieră, N15
19:40 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
20:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
22:00 Destroyer – Thriller, AP12
22:10 Papillon – Dramă, N15
22:20 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12

Sâmbătă,2 Februarie
10:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animaţie, AG
10:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
11:30 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, AG
12:10 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu (dub) 3D – Animaţie, AG
13:50 Mia și leul alb – Aventuri, Avanpremieră, AG
14:30 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
16:10 The Upside – Comedie, AP12
16:40 Aquaman 3D – Fantastic, AP12
17:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
18:50 Familie de-a gata – Comedie, AP12
19:10 Papillon – Dramă, N15
19:30 Calmul dinaintea furtunii – Thriller, Premieră, N15
21:30 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
21:50 Destroyer – Thriller, AP12
22:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15

Duminică,3 Februarie
10:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animaţie, AG
10:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
11:30 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, AG
12:10 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu (dub) 3D – Animaţie, AG
13:50 Mia și leul alb – Aventuri, Avanpremieră, AG
14:30 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
16:10 The Upside – Comedie, AP12
16:40 Aquaman 3D – Fantastic, AP12
17:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
18:50 Familie de-a gata – Comedie, AP12
19:10 Papillon – Dramă, N15
19:30 Calmul dinaintea furtunii – Thriller, Premieră, N15
21:30 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
21:50 Destroyer – Thriller, AP12
22:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15

Luni,4 Februarie
11:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
11:30 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, AG
12:00 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
13:20 Ralph rupe netu (dub) 3D – Animaţie, AG
13:40 The Upside – Comedie, AP12
14:20 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
15:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
16:10 Familie de-a gata – Comedie, AP12
16:40 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
17:40 Calmul dinaintea furtunii – Thriller, Premieră, N15
18:40 Mary Poppins Revine – Muzical, Last Chance, AG
18:50 Papillon – Dramă, N15
20:00 Holmes și Watson – Comedie, Last Chance, AP12
21:30 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
21:40 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
22:00 Destroyer – Thriller, AP12

Marţi,5 Februarie
11:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
11:40 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, AG
12:00 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
13:10 Ralph rupe netu (dub) 3D – Animaţie, AG
13:50 The Upside – Comedie, AP12
14:30 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
15:40 Aquaman 3D – Fantastic, AP12
16:20 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
17:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
18:30 Calmul dinaintea furtunii – Thriller, Premieră, N15
19:00 Familie de-a gata – Comedie, AP12
19:10 Papillon – Dramă, N15
21:00 Destroyer – Thriller, AP12
21:30 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
22:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15

Miercuri,6 Februarie
11:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
11:50 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, AG
12:20 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
13:30 Ralph rupe netu (dub) 3D – Animaţie, AG
14:00 The Upside – Comedie, AP12
14:40 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
16:00 Destroyer – Thriller, AP12
16:30 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
17:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
18:40 Calmul dinaintea furtunii – Thriller, Premieră, N15
19:10 Familie de-a gata – Comedie, AP12
19:10 Papillon – Dramă, N15
21:10 Și bețivi și mincinoși – Comedie, Avanpremieră, N15
21:40 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
22:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15

Joi,7 Februarie
11:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animaţie, AG
11:50 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, AG
12:20 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
13:30 Ralph rupe netu (dub) 3D – Animaţie, AG
14:00 The Upside – Comedie, AP12
14:40 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, Premieră, AG
16:00 Destroyer – Thriller, AP12
16:30 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
17:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15
18:40 Calmul dinaintea furtunii – Thriller, Premieră, N15
19:10 Papillon – Dramă, N15
19:10 Familie de-a gata – Comedie, AP12
21:10 Și bețivi și mincinoși – Comedie, Avanpremieră, N15
21:40 Mary Queen of Scots – Istoric, AP12
22:00 Scapă, dacă poți – Thriller, Premieră, N15

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE: