Filmele de la Happy Cinema Buzău

Vineri,22 Iunie
12:30 Maya the Bee: The Honey Games (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:00 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:40 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
14:30 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:15 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
15:50 Show Dogs (dub) – Aventură, AG
16:40 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:30 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
17:50 Taxi 5 – Acțiune, AP12
19:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:45 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
20:05 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
22:00 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
22:10 Hereditary – Horror, IM18
22:20 Loving Pablo – Crimă, N15

Sâmbătă,23 Iunie
10:35 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:45 Maya the Bee: The Honey Games (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:55 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
12:30 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
12:40 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:05 Show Dogs (dub) – Aventură, AG
14:30 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:50 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
15:15 Taxi 5 – Acțiune, AP12
16:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:00 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
17:30 Caravaggio – The Soul and the Blood – Documentar, AP12
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
19:35 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
21:35 Hereditary – Horror, IM18
21:45 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:55 Loving Pablo – Crimă, N15

Duminică,24 Iunie
10:30 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
10:40 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:50 Maya the Bee: The Honey Games (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:30 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
12:40 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:55 Show Dogs (dub) – Aventură, AG
14:30 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:45 Deadpool 2 – Acțiune, N15
14:55 Taxi 5 – Acțiune, AP12
16:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:05 Loving Pablo – Crimă, N15
17:05 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
19:35 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
21:35 Hereditary – Horror, IM18
21:45 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:55 Loving Pablo – Crimă, N15

Luni,25 Iunie
12:20 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
12:40 Maya the Bee: The Honey Games (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Show Dogs (dub) – Aventură, AG
14:30 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:35 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
15:25 Taxi 5 – Acțiune, AP12
16:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
16:45 Loving Pablo – Crimă, N15
17:40 Dans la brume – SF, Last Chance, N15
18:55 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:15 I Feel Pretty – Comedie, Last Chance, AP12
19:35 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
21:30 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
21:45 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:50 Hereditary – Horror, IM18

Marți,26 Iunie
12:30 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
12:40 Maya the Bee: The Honey Games (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:55 Show Dogs (dub) – Aventură, AG
14:30 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:45 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
14:55 Taxi 5 – Acțiune, AP12
16:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
16:55 Deadpool 2 – Acțiune, N15
17:05 Loving Pablo – Crimă, N15
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
19:35 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
21:35 Hereditary – Horror, IM18
21:45 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:50 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12

Miercuri,27 Iunie
12:30 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
12:40 Maya the Bee: The Honey Games (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:55 Show Dogs (dub) – Aventură, AG
14:30 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:45 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
14:55 Taxi 5 – Acțiune, AP12
16:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
17:00 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
17:20 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
19:35 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
21:35 Hereditary – Horror, IM18
21:45 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:55 Loving Pablo – Crimă, N15

Joi,28 Iunie
12:20 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
12:30 Maya the Bee: The Honey Games (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:40 Show Dogs (dub) – Aventură, AG
14:25 Prințul fermecător (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:35 Jim Button și Lukas, mecanicul de locomotivă (dub) – Aventură, AG
14:45 Taxi 5 – Acțiune, AP12
16:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
16:45 Deadpool 2 – Acțiune, N15
17:00 Hereditary – Horror, IM18
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
19:20 Ocean’s 8 – Acțiune, Premieră, AP12
19:35 Love, Simon – Romantic, Premieră, AP12
21:35 Sicario: Day of the Soldado – Acțiune, Premieră, AP12
21:45 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D – Acțiune, 3D, AP12
21:55 Loving Pablo – Crimă, N15

filmeHappy Cinema