Program Happy Cinema Buzău 21.05.2021 – 27.05.2021

Vineri, 21 Mai
15:00 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:20 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
16:30 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
17:10 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
17:20 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
19:10 Wonder Woman 1984 – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Normal, AP12
19:30 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
20:00 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
22:00 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
22:10 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
22:20 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12

Sâmbătă, 22 Mai
11:00 Cenușăreasa – Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
12:30 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:10 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
13:50 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:10 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
15:10 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
16:00 Wonder Woman 1984 – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Normal, AP12
17:10 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
17:30 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Avanpremiera, AP12
19:30 Another Round – Comedie, Dramă, Avanpremiera, N15
19:40 The Marksman – Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15
20:00 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
22:00 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
22:10 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
22:20 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12

Duminică, 23 Mai
11:00 Joc și Rock – Familie, Premiera, AG
12:10 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:50 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
13:50 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
14:20 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
15:00 Wonder Woman 1984 – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Normal, AP12
15:50 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
17:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Avanpremiera, AP12
18:00 Another Round – Comedie, Dramă, Avanpremiera, N15
18:30 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
19:10 The Marksman – Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15
20:30 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
21:00 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
21:30 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12

Miercuri, 26 Mai
13:20 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
14:30 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
15:30 Wonder Woman 1984 – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Normal, AP12
16:20 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
17:00 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
18:30 Another Round – Comedie, Dramă, Avanpremiera, N15
19:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Avanpremiera, AP12
19:20 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:00 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
21:20 The Marksman – Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15
21:40 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12

Joi, 27 Mai
13:20 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
14:30 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
15:30 Wonder Woman 1984 – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Normal, AP12
16:20 Wasp Network – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, AP12
17:00 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12
18:30 Another Round – Comedie, Dramă, Avanpremiera, N15
19:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Avanpremiera, AP12
19:20 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:00 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
21:20 The Marksman – Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15
21:40 The Song of Names – Dramă, Mister, Război, Muzică, Premiera, AP12

Happy Cinemaprogram happy cinema