Program Happy Cinema Buzău, 25.03.2022 – 31.03.2022

Vineri,25 Martie
14:30 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:40 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:10 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
18:20 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
19:00 Dog – Comedie, Normal, AG
19:20 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
20:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
21:10 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12

Sâmbătă,26 Martie
10:30 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:00 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:00 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
13:00 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
13:30 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
15:10 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
17:20 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:00 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:50 Dog – Comedie, Normal, AG
19:20 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
20:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
21:00 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12

Duminică,27 Martie
10:30 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:00 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:00 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
13:00 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
13:30 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
15:10 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
17:20 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:00 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:50 Dog – Comedie, Normal, AG
19:20 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
20:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
21:00 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12

Luni,28 Martie
14:30 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:40 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:20 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:20 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
19:00 Dog – Comedie, Normal, AG
19:20 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
20:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
21:10 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12

Marţi,29 Martie
14:30 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:40 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:20 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:20 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
19:00 Dog – Comedie, Normal, AG
19:20 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
20:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
21:10 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12

Miercuri,30 Martie
14:30 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Sonic the Hedgehog (dub)2D – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AG
16:00 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:40 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
17:00 Roșu aprins (dub) 2D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:20 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:40 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
19:10 Sonic the Hedgehog 2 (sub) – Acţiune, Aventuri, Comedie, Familie, SF, Avanpremiera, AG
20:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
21:00 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
21:30 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15

Joi,31 Martie
15:00 Roșu aprins (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:00 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:30 Sonic the Hedgehog (dub)2D – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AG
17:20 Copacul dorințelor: Amintiri din copilărie – Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:10 Sonic the Hedgehog 2 (sub) – Acţiune, Aventuri, Comedie, Familie, SF, Avanpremiera, AG
19:00 Secretul lui Zorillo – Aventuri, Comedie, Avanpremiera, AP12
19:20 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
20:30 The Batman – Acţiune, Crimă, Dramă, Normal, AP12
21:00 Ambulance – Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 The Lost City – Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12

Happy Cinemaprogram happy cinema buzau