Program Happy Cinema Buzău, 28 octombrie-3 noiembrie

Vineri,28 Octombrie
12:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
13:20 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:20 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:20 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
16:30 The Woman King – Acţiune, Dramă, Istoric, Premiera, N15
17:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
18:00 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:10 The Devil’s Light – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:30 Capra cu trei iezi – Horror, Thriller, Premiera, N15
20:40 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:10 Halloween Ends – Horror, Thriller, Normal, IM18
21:30 Smile – Horror, Normal, IM18

Sâmbătă,29 Octombrie
10:30 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
11:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
11:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:40 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
13:00 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:00 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:20 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
16:30 The Woman King – Acţiune, Dramă, Istoric, Premiera, N15
17:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
18:00 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:10 The Devil’s Light – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:30 Capra cu trei iezi – Horror, Thriller, Premiera, N15
20:40 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:10 Halloween Ends – Horror, Thriller, Normal, IM18
21:30 Smile – Horror, Normal, IM18

Duminică,30 Octombrie
10:30 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
11:00 Micuța Dorothy – Aventuri, Familie, Normal, AG
11:10 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
12:30 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
13:00 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
13:30 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:20 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
16:00 The Woman King – Acţiune, Dramă, Istoric, Premiera, N15
17:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
18:00 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:10 The Devil’s Light – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:30 Capra cu trei iezi – Horror, Thriller, Premiera, N15
20:40 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:10 Halloween Ends – Horror, Thriller, Normal, IM18
21:30 Smile – Horror, Normal, IM18

Luni,31 Octombrie
12:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
13:20 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:20 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:20 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
16:30 The Woman King – Acţiune, Dramă, Istoric, Premiera, N15
17:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
18:00 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:10 The Devil’s Light – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:30 Capra cu trei iezi – Horror, Thriller, Premiera, N15
20:40 Men – Dramă, Horror, SF, Normal, N15
21:10 Halloween Ends – Horror, Thriller, Normal, IM18
21:30 Smile – Horror, Normal, IM18

Marţi,1 Noiembrie
12:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
13:20 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:20 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:20 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
16:30 The Woman King – Acţiune, Dramă, Istoric, Premiera, N15
17:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
18:00 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:10 The Devil’s Light – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:30 Capra cu trei iezi – Horror, Thriller, Premiera, N15
20:40 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:10 Halloween Ends – Horror, Thriller, Normal, IM18
21:30 Smile – Horror, Normal, IM18

Miercuri,2 Noiembrie
12:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
13:20 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:20 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:20 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
16:30 The Woman King – Acţiune, Dramă, Istoric, Premiera, N15
17:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
18:00 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:10 The Estate – Comedie, Avanpremiera, AP12
19:30 Confess, Fletch – Comedie, Crimă, Avanpremiera, AP12
20:40 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:10 The Devil’s Light – Horror, Thriller, Premiera, N15
21:40 Capra cu trei iezi – Horror, Thriller, Premiera, N15

Joi,3 Noiembrie
12:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
13:20 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:20 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:20 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
16:30 The Woman King – Acţiune, Dramă, Istoric, Premiera, N15
17:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
18:00 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:10 The Estate – Comedie, Avanpremiera, AP12
19:30 Confess, Fletch – Comedie, Crimă, Avanpremiera, AP12
20:40 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:10 The Devil’s Light – Horror, Thriller, Premiera, N15
21:40 Capra cu trei iezi – Horror, Thriller, Premiera, N15

Intră in comunitatea BuzăuMedia! Află în timp real când publicăm un articol nou pe site, direct de pe Facebook și YouTube.

Urmărește-ne pe Facebook

Urmărește-ne pe YouTube

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE:

BuzăuMedia utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Apăsând "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie. DA, ACCEPT Mai mult