Program Happy Cinema Buzău, 14 – 20 octombrie 2022

Vineri,14 Octombrie
13:00 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
14:00 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
16:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
16:20 Medieval – Acţiune, Dramă, Istoric, Normal, N15
17:00 Mrs. Harris Goes to Paris – Dramă, Normal, AG
18:20 See How They Run – Comedie, Mister, Normal, AP12
19:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
19:20 Halloween Ends – Horror, Thriller, Premiera, IM18
20:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
21:00 Amsterdam – Dramă, Istoric, Premiera, N15
21:40 Smile – Horror, Normal, IM18

Sâmbătă,15 Octombrie
10:20 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
10:40 Gașca Animăluțelor DC (dub) – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Normal, AG
11:20 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
12:20 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
13:00 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
14:30 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
16:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
16:20 Medieval – Acţiune, Dramă, Istoric, Normal, N15
17:00 Mrs. Harris Goes to Paris – Dramă, Normal, AG
18:20 See How They Run – Comedie, Mister, Normal, AP12
19:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
19:20 Halloween Ends – Horror, Thriller, Premiera, IM18
20:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
21:00 Amsterdam – Dramă, Istoric, Premiera, N15
21:40 Smile – Horror, Normal, IM18

Duminică,16 Octombrie
10:20 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
10:40 Gașca Animăluțelor DC (dub) – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Normal, AG
11:20 Minionii 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
12:20 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
13:00 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
14:30 Captain Sabertooth and the Magic Diamond – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
16:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
16:20 Medieval – Acţiune, Dramă, Istoric, Normal, N15
17:00 Mrs. Harris Goes to Paris – Dramă, Normal, AG
18:20 See How They Run – Comedie, Mister, Normal, AP12
19:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
19:20 Halloween Ends – Horror, Thriller, Premiera, IM18
20:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
21:00 Amsterdam – Dramă, Istoric, Premiera, N15
21:40 Smile – Horror, Normal, IM18

Luni,17 Octombrie
13:00 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
14:00 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
16:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
16:20 Medieval – Acţiune, Dramă, Istoric, Normal, N15
17:00 Mrs. Harris Goes to Paris – Dramă, Normal, AG
18:20 See How They Run – Comedie, Mister, Normal, AP12
19:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
19:20 Halloween Ends – Horror, Thriller, Premiera, IM18
20:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
21:00 Amsterdam – Dramă, Istoric, Premiera, N15
21:40 Smile – Horror, Normal, IM18

Marţi,18 Octombrie
13:00 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
14:00 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
16:00 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
16:20 Medieval – Acţiune, Dramă, Istoric, Normal, N15
17:00 Mrs. Harris Goes to Paris – Dramă, Normal, AG
18:20 See How They Run – Comedie, Mister, Normal, AP12
19:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
19:20 Halloween Ends – Horror, Thriller, Premiera, IM18
20:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
21:00 Amsterdam – Dramă, Istoric, Premiera, N15
21:40 Smile – Horror, Normal, IM18

Miercuri,19 Octombrie
13:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
14:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
15:30 Mrs. Harris Goes to Paris – Dramă, Normal, AG
16:20 Medieval – Acţiune, Dramă, Istoric, Normal, N15
17:00 See How They Run – Comedie, Mister, Normal, AP12
18:00 Smile – Horror, Normal, IM18
19:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
19:20 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
20:30 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
21:00 Amsterdam – Dramă, Istoric, Premiera, N15
21:30 Halloween Ends – Horror, Thriller, Premiera, IM18

Joi,20 Octombrie
13:30 The Elfkins – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 Paws of Fury: The Legend of Hank – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, Normal, AG
14:30 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
15:30 Mrs. Harris Goes to Paris – Dramă, Normal, AG
16:20 Medieval – Acţiune, Dramă, Istoric, Normal, N15
17:00 See How They Run – Comedie, Mister, Normal, AP12
18:00 Smile – Horror, Normal, IM18
19:00 Mirciulică – Comedie, Normal, N15
19:20 Teambuilding – Comedie, Normal, N15
20:30 Black Adam – Acţiune, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
21:00 Amsterdam – Dramă, Istoric, Premiera, N15
21:30 Halloween Ends – Horror, Thriller, Premiera, IM18

Intră in comunitatea BuzăuMedia! Află în timp real când publicăm un articol nou pe site, direct de pe Facebook și YouTube.

Urmărește-ne pe Facebook

Urmărește-ne pe YouTube

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE:

BuzăuMedia utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Apăsând "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie. DA, ACCEPT Mai mult