fbpx

Program Happy Cinema Buzău, 28.01.2022-03.02.2022

Vineri,28 Ianuarie
14:30 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
15:30 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
16:40 Ghostbusters: Afterlife – Comedie, Fantastic, Normal, AP12
17:00 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
18:30 Resident Evil: Welcome to Raccoon City – Acţiune, Horror, Mister, SF, Normal, N15
19:00 Those Who Wish Me Dead – Acţiune, Dramă, Thriller, Normal, AP12
19:10 Scream – Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18
21:00 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
21:20 Cry Macho – Dramă, Thriller, Western, Normal, N15
21:40 Scream – Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Sâmbătă,29 Ianuarie
10:00 Encanto (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
10:30 Hai să cântăm din nou! (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Muzică, Normal, AG
11:00 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:20 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
13:00 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
13:30 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:50 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
16:00 Resident Evil: Welcome to Raccoon City – Acţiune, Horror, Mister, SF, Normal, N15
16:20 Ghostbusters: Afterlife – Comedie, Fantastic, Normal, AP12
16:40 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
18:20 Those Who Wish Me Dead – Acţiune, Dramă, Thriller, Normal, AP12
18:30 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
19:00 Nocturnele lu’ Leonida – Comedie, Normal,
20:30 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
21:00 Scream – Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18
21:20 Cry Macho – Dramă, Thriller, Western, Normal, N15

Duminică,30 Ianuarie
10:00 Encanto (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
10:30 Hai să cântăm din nou! (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Muzică, Normal, AG
11:00 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:20 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
13:00 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
13:30 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:50 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
16:00 Resident Evil: Welcome to Raccoon City – Acţiune, Horror, Mister, SF, Normal, N15
16:20 Ghostbusters: Afterlife – Comedie, Fantastic, Normal, AP12
16:40 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
18:20 Those Who Wish Me Dead – Acţiune, Dramă, Thriller, Normal, AP12
18:30 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
19:00 Scream – Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18
20:30 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
21:00 Cry Macho – Dramă, Thriller, Western, Normal, N15
21:30 Scream – Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Luni,31 Ianuarie
13:30 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
15:00 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
15:40 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
16:30 Ghostbusters: Afterlife – Comedie, Fantastic, Normal, AP12
17:30 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
18:00 Resident Evil: Welcome to Raccoon City – Acţiune, Horror, Mister, SF, Normal, N15
19:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
19:20 Those Who Wish Me Dead – Acţiune, Dramă, Thriller, Normal, AP12
20:30 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
21:30 Cry Macho – Dramă, Thriller, Western, Normal, N15
21:40 Scream – Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Marţi,1 Februarie
13:30 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
15:00 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
15:40 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
16:30 Ghostbusters: Afterlife – Comedie, Fantastic, Normal, AP12
17:30 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
18:00 Resident Evil: Welcome to Raccoon City – Acţiune, Horror, Mister, SF, Normal, N15
19:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
19:20 Those Who Wish Me Dead – Acţiune, Dramă, Thriller, Normal, AP12
20:30 Spider-Man: No Way Home – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
21:30 Cry Macho – Dramă, Thriller, Western, Normal, N15
21:40 Scream – Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Miercuri,2 Februarie
13:30 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
14:30 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
15:40 Resident Evil: Welcome to Raccoon City – Acţiune, Horror, Mister, SF, Normal, N15
16:30 Ghostbusters: Afterlife – Comedie, Fantastic, Normal, AP12
16:30 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
18:00 Those Who Wish Me Dead – Acţiune, Dramă, Thriller, Normal, AP12
18:30 Moonfall – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
19:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
20:30 Moonfall – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
21:00 Miracol – Dramă, Avanpremiera, AP12
21:30 Cry Macho – Dramă, Thriller, Western, Normal, N15

Joi,3 Februarie
13:30 Clifford: Marele câine roșu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
14:30 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
15:40 Resident Evil: Welcome to Raccoon City – Acţiune, Horror, Mister, SF, Normal, N15
16:30 Ghostbusters: Afterlife – Comedie, Fantastic, Normal, AP12
16:30 Tabăra – Acţiune, Familie, Normal, AP12
18:00 Those Who Wish Me Dead – Acţiune, Dramă, Thriller, Normal, AP12
18:30 Moonfall – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
19:00 Ryû to sobakasu no hime – Animaţie, Aventuri, Dramă, Fantastic, Muzical, SF, Muzică, Avanpremiera, AP12
20:30 Moonfall – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Avanpremiera, AP12
21:00 Miracol – Dramă, Avanpremiera, AP12
21:30 Cry Macho – Dramă, Thriller, Western, Normal, N15

Intră in comunitatea BuzăuMedia! Află în timp real când publicăm un articol nou pe site, direct de pe Facebook și YouTube.

Urmărește-ne pe Facebook

Urmărește-ne pe YouTube

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE:

BuzăuMedia utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Apăsând "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie. DA, ACCEPT Mai mult